KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719085
nr 1471 9085
Bertil Öhlund
(1923-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, porträtt, yttermått inklusive ram: 74x52cm
Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:35:48
Bertil Öhlund
Läs mer om Bertil Öhlund